Hrablo pro psy - L

Také Vás trápí chlupy Vašeho čtyřnohého miláčka, které pouští úplně všude? Už Vás nebaví čistit neustále křesla a koberce? Kupte Vašemu domácímu mazlíčkovi tento báječný hřeben.
199 Kč
299 Kč
100 Kč
Dostupnost: Skladem > 10 ks

Doprava ZDARMA u objednávky nad 799 Kč

Poštovné již od 45 Kč

FAQ- nejčastější dotazy

Bezproblémové reklamace - kus za kus nebo vrácení peněz

Trápí vás chlupy vašeho čtyřnohého miláčka, které nacházíte úplně všude? Už vás nebaví neustále uklízet. Máme pro vás jednoduché řešení. Těchto starostí se snadno zbavíte s tímto hrablem. Tato skvělá pomůcka je vyvinuta speciálně pro vyčesávání línající srsti psů, koček a jiných domácích mazlíčků.

Hřeben je vhodný pro každého pejska

Toto speciální hrablo s kovovou hlavicí je vhodné pro dlouhosrstá i krátkosrstá plemena. Příjemné ergonomické madlo skvěle padne do ruky. Hřeben redukuje línání o více než 90 %. Rychle a snadno odstraňuje uvolněné chlupy a podsadu. Důležitou informací je, že hrablo neřeže a nepoškozuje srst ani pokožku. S hrablem zabráníte dalšímu línání lépe než s česáním obyčejným kartáčem. Hrablo se pravidelně využívá i v psích salonech.

Výhody hrabla:

Vyčesávání hrablem odstraníte starou srst a podsadu. Nezkracuje a nepoškozuje srst, pouze účinně vyčesává a pomáhá ke zdravější kůži a lesklejší srsti zvířete. Snižuje množství alergenů v prostředí, kde zvíře žije, proto je i skvělým pomocníkem pro domácnosti, ve kterých žijí alergici. Při používání je třeba dbát na to, aby byla srst čistá, zcela suchá a nezacuchaná.

Technická specifikace:

  • Šířka hřebenu: 10,16 cm - tato velikost je vhodná spíše pro větší domácí mazlíčky
  • Materiál: plast, ocel
  • Redukce línání až o 90%
  • Zdravější srst po použití
  • Lze používat kdykoli

Velikosti:

Ilustrační video:

Když teď produkt objednám, kdy jej obdržím?
U Vás kdekoliv v ČR poštou středa, 24 dubna
U Vás kdekoliv v ČR PPL středa, 24 dubna
K vyzvednutí Tábor úterý, 23 dubna
K vyzvednutí Praha čtvrtek/pátek
K vyzvednutí Brno čtvrtek/pátek
K vyzvednutí Ostrava čtvrtek/pátek
K vyzvednutí Hradec Králové čtvrtek/pátek