Zahradní pěstitelský pytel

K pěstování voňavých domácích rajčat a chutných brambor již nepotřebujete vlastní pole nebo zahradu. S pomocí tohoto pytle snadno vypěstujete oblíbené plodiny v pohodlí domova, na balkóně nebo na terase.
179 Kč
Dostupnost: Skladem > 10 ks

Doprava ZDARMA u objednávky nad 799 Kč

Dodání do druhého dne (při obj. do 13.00 hod.)

Poštovné již od 45 Kč

FAQ- nejčastější dotazy

Bezproblémové reklamace - kus za kus nebo vrácení peněz

Když teď produkt objednám, kdy jej obdržím?
U Vás kdekoliv v ČR poštou pondělí, 24 září
U Vás kdekoliv v ČR PPL pondělí, 24 září
K vyzvednutí Tábor pátek, 21 září
K vyzvednutí Praha úterý/středa
K vyzvednutí Brno úterý/středa
K vyzvednutí Ostrava úterý/středa
K vyzvednutí Hradec Králové úterý/středa

Domácí vlastnoručně vypěstovanou zeleninu si nyní mohou dopřát i lidé, kteří nemají vlastní pole nebo zahrádku, a to díky tomuto pěstitelskému pytli. Praktický pytel lze snadno umístit na balkon nebo na terasu, a můžete se pustit do pěstování. V pytli naplněném zeminou se bude dařit bramborám, rajčatům, nebo třeba bylinám. Na domácím pěstování plodin v pytli není nic složitého, takže to bude hračka opravdu pro každého. Odměnou každému pěstiteli bude chutná domácí zelenina se svěží nezaměnitelnou chutí.

Jak při pěstování postupovat?

Princip pěstování v pytlích je velice jednoduchý a postupy jsou podobné pro všechny druhy plodin. Do pytle je třeba nasypat substrát, umístit sazenice, hnojivo, a pak postupovat podle toho, o jakou rostlinu se jedná. K rajčatům, paprikám a fazolím je třeba umístit opěrný kolík, na který se budou vyvazovat stonky. V pytlích se bude dařit skvěle i bramborám, které potřebují hodně vlhkosti. Pytel je opatřen dvěma pevnými uchy pro snadnou manipulaci a okénkem na suchý zip. Základem úspěchu je umístit pytel na slunné místo a kvalitně hnojit. Speciální směsi pro pěstování v pytlích lze pořídit v zahradnictvích nebo hobby marketech.

Obsah balení:

  • 1x zahradní pěstitelský pytel

Technická specifikace:

  • Rozměry: výška 43cm, průměr ∅ 33 cm
  • Materiál: Polyetylenová plastická hmota
  • Barva: Tmavě zelená
  • Údržba: Omývání hadříkem a mytí pod vodou