Antigravitační autíčko - modré

Antigravitační autíčko dokáže díky vztlaku, který zajišťuje ventilátor, jezdit nejen po zemi, ale také po hladké, neprášivé zdi a stropu.
499 Kč
599 Kč
100 Kč
Dostupnost: Skladem > 10 ks

Doprava ZDARMA u objednávky nad 799 Kč

Dodání do druhého dne (při obj. do 13.00 hod.)

Poštovné již od 45 Kč

FAQ- nejčastější dotazy

Bezproblémové reklamace - kus za kus nebo vrácení peněz

Když teď produkt objednám, kdy jej obdržím?
U Vás kdekoliv v ČR poštou pondělí, 24 září
U Vás kdekoliv v ČR PPL pondělí, 24 září
K vyzvednutí Tábor pátek, 21 září
K vyzvednutí Praha úterý/středa
K vyzvednutí Brno úterý/středa
K vyzvednutí Ostrava úterý/středa
K vyzvednutí Hradec Králové úterý/středa

Máte doma nebo v okolí malé dítě, kterému chcete udělat radost s dárečkem, ale nevíte co mu koupit, protože už teď má hraček spoustu. Chcete něco nápaditého a nečekaného co ho opravdu překvapí? Zkuste mu koupit antigravitační autíčko, takové určitě ještě doma nemá, bude se divit, co autíčko všechno zvládne.

Zábavný dárek pro malé i velké

Antigravitační autíčko je skvělým dárkem pro malé i velké, je určeno především pro kluky, ale určitě jej ocení i některé malé slečny, které si raději než s panenkami hrají s autíčky. Toto autíčko není obyčejné, což o něm vypovídá už jeho název. Jedná se o novou technologii, díky které dokáže auto překonat i zemskou gravitaci.

Vlastnosti autíčka

S obyčejnými autíčky si děti mohou hrát na zemi, co kdybyste je ale překvapili takovým, které dokáže jezdit po stěnách a navíc i po stropě. Autíčko má v sobě zabudovaný ventilátor, který díky vztlaku udrží autíčko na čistých stěnách i na stropě. Díky této funkci se s ním však nedá jezdit po koberci.

Autíčko je designováno do podoby robotů, navíc je vybaveno diodovým osvětlením. Autíčko se ovládá pomocí dálkového ovladače, tento ovladač je napájen 6 tužkovými bateriemi, které dodávají energii taky do samotného autíčka.

Obsah balení

  • 1 x antigravitační autíčko
  • 1 x dálkový ovladač

Technická specifikace