Sleva na
první nákup
Rychlý výběr
na 3 kliknutí
Poštovné
již od 54 Kč
Bezproblémové
reklamace
Vše skladem v ČR,
ihned odesíláme!

Oznámení

Oznámení o stažení výrobku z prodeje – Neocube

3.3.2022

Výrobek Neocube, model BY-1C5NI, který jste mohli zakoupit v našem e-shopu stahujeme z prodeje. U testovaných kuliček byly překročeny maximální povolené hodnoty indexu magnetického toku u hraček s magnety, které jsou uvedeny v normě ČSN EN 71 – Bezpečnost práce - Část 1 - Mechanické a fyzikální vlastnosti, kapitola 4 Obecné požadavky (Norma je harmonizována ke Směrnici Evropského parlamentu a Rady 2009/48/EU o bezpečnosti hraček). Z tohoto důvodu v případě pozření může dojít ke zdravotním obtížím.

Zákazníci, kteří si tento výrobek zakoupili, ho mohou vrátit osobně nebo zaslat zpět na adresu 4Leaders, s.r.o., Příběnická 695/5, 390 01 Tábor a bude jim vrácena kupní cena výrobku včetně nákladů na poštovné. Doklad o koupi není vyžadován, pokud je objednávka evidována v našem systému. Děkujeme za pochopení a omlouváme se za případné nepříjemnosti

Oznámení o stažení výrobku z prodeje – Svítící medvídek - bílý

21.2.2022

Výrobek Svítící medvídek - bílý, model LLB-12208, šarže 111920, EAN 8595629101211, který jste mohli zakoupit v našem e-shopu stahujeme z prodeje.

Pájený spoj uvnitř výrobku může obsahovat nadlimitní množství olova a kadmia, a při nesprávné likvidaci výrobku (například vyhozením do směsného odpadu) může dojít k jeho uvolnění do životního prostředí.

Zákazníci, kteří si tento výrobek s příslušnou šarží zakoupili, ho mohou vrátit osobně nebo zaslat zpět na adresu 4Leaders, s.r.o., Příběnická 695/5, 390 01 Tábor a bude jim vrácena kupní cena výrobku včetně nákladů na poštovné. Doklad o koupi není vyžadován, pokud je objednávka evidována v našem systému.

Děkujeme za pochopení a omlouváme se za případné nepříjemnosti.